AHA50AFB-255R
MFR.Part #
AHA50AFB-255R
JLCPCB Part #
C1568585
Description
255Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS