HGK3DB222KG3BW
MFR.Part #
HGK3DB222KG3BW
JLCPCB Part #
C2905913
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 2kV 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS