HGK3FF332MG3BW
MFR.Part #
HGK3FF332MG3BW
JLCPCB Part #
C2905905
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3.3nF 3kV 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS