WMR10D681KE3B3.5W
Extended
Manufacturer
WMEC
MFR.Part #
WMR10D681KE3B3.5W
JLCPCB Part #
C5680123
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.12kV 150pF@1kHz 2.5kA 400mW 420V 560V 680V 7.5mm 70J Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS