Y4023100R000Q0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4023100R000Q0R
JLCPCB Part #
C4295440
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount