Y4023100R000Q9R
MFR.Part #
Y4023100R000Q9R
JLCPCB Part #
C3959368
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS