Y11231R00000Q0L
MFR.Part #
Y11231R00000Q0L
JLCPCB Part #
C3966259
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 8W ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors