Y20200R50000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y20200R50000A9L
JLCPCB Part #
C4116197
Package
TO-220-4(SMD)
Description
-55℃~+150℃ 500mΩ 8W ±0.05% ±0.2ppm/℃ TO-220-4(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS