RT0805BRE0749R9L
MFR.Part #
RT0805BRE0749R9L
JLCPCB Part #
C866090
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS