Y1624698R000B9R
MFR.Part #
Y1624698R000B9R
JLCPCB Part #
C4292399
Description
-55℃~+150℃ 200mW 698Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS