Y1453100R000F9L
MFR.Part #
Y1453100R000F9L
JLCPCB Part #
C1469699
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS