Y0012524K288A9L
MFR.Part #
Y0012524K288A9L
JLCPCB Part #
C1491971
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 524.288kΩ 800mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS