Y4725300R000V9L
MFR.Part #
Y4725300R000V9L
JLCPCB Part #
C1495947
Description
-55℃~+125℃ 300Ω 750mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS