Y11724K22000T9R
MFR.Part #
Y11724K22000T9R
JLCPCB Part #
C4275607
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.22kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS