Y0793138R506T9L
MFR.Part #
Y0793138R506T9L
JLCPCB Part #
C1473947
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 138.506Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS