YR1B4K02
MFR.Part #
YR1B4K02
JLCPCB Part #
C1399221
Description
-65℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS