Y00660R15000J9L
MFR.Part #
Y00660R15000J9L
JLCPCB Part #
C1494411
Description
-55℃~+150℃ 10W 150mΩ ±2ppm/℃ ±5% TO-204AA-4 Through Hole Resistors ROHS