Y00660R15000J0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00660R15000J0L
JLCPCB Part #
C1494405
Package
TO-204AA-4
Description
-55℃~+150℃ 10W 150mΩ ±2ppm/℃ ±5% TO-204AA-4 Through Hole Resistors