Y00601K93050T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00601K93050T0L
JLCPCB Part #
C1458883
Package
Plugin,D6.6xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 1.9305kΩ 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS