Y0060500R000T9L
MFR.Part #
Y0060500R000T9L
JLCPCB Part #
C1459352
Description
-55℃~+125℃ 250mW 500Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS