CPW1022R00GB14
MFR.Part #
CPW1022R00GB14
JLCPCB Part #
C1494387
Description
-65℃~+275℃ 10W 22Ω Wirewound Resistor ±2% ±30ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors