Y005810R0000B0L
MFR.Part #
Y005810R0000B0L
JLCPCB Part #
C1455993
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 300mW ±0.1% ±12ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS