Y1745612R000Q3R
MFR.Part #
Y1745612R000Q3R
JLCPCB Part #
C4228383
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 612Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS