RNC50J1203BSRE631
MFR.Part #
RNC50J1203BSRE631
JLCPCB Part #
C3535059
Description
-65℃~+175℃ 100mW 120kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors