RN50E1252BB14
MFR.Part #
RN50E1252BB14
JLCPCB Part #
C1409412
Description
-65℃~+175℃ 12.5kΩ 50mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors