P0805Y3830BBT
MFR.Part #
P0805Y3830BBT
JLCPCB Part #
C4087185
Description
-55℃~+155℃ 200mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount