P0805Y3480BBT
MFR.Part #
P0805Y3480BBT
JLCPCB Part #
C4133152
Description
-55℃~+155℃ 200mW 348Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount