P0805Y3243BNW
MFR.Part #
P0805Y3243BNW
JLCPCB Part #
C3946445
Description
-55℃~+155℃ 200mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS