IHSM4825ER1R2L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHSM4825ER1R2L
JLCPCB Part #
C17385266
Package
SMD,13.7x6.4mm
Description
1.2uH 18mΩ 3.8A 7.6A ±15% SMD,13.7x6.4mm Power Inductors ROHS