CRCW080510K0JNEBC
MFR.Part #
CRCW080510K0JNEBC
JLCPCB Part #
C4323654
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS