Y144110R0000Q9L
MFR.Part #
Y144110R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1495963
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 1W ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS