Y1453120R000B9L
MFR.Part #
Y1453120R000B9L
JLCPCB Part #
C1474091
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS