CMF5515K000JHBF
MFR.Part #
CMF5515K000JHBF
JLCPCB Part #
C3490446
Description
-55℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors