CP0020R2200KE66
MFR.Part #
CP0020R2200KE66
JLCPCB Part #
C19289236
Description
-65℃~+275℃ 20W 220mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS