CP00073R900KE66
MFR.Part #
CP00073R900KE66
JLCPCB Part #
C19453945
Description
-65℃~+275℃ 3.9Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS