CP00073R300KE66
MFR.Part #
CP00073R300KE66
JLCPCB Part #
C19606550
Description
-65℃~+275℃ 3.3Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS