SMAJ10CA-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ10CA-M3/61
JLCPCB Part #
C1978286
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 23.5A 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS