CP0005560R0KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP0005560R0KE66
JLCPCB Part #
C19377453
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 560Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS