CP0002560R0KE66
MFR.Part #
CP0002560R0KE66
JLCPCB Part #
C19549131
Description
-65℃~+225℃ 2W 560Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS