BFC237862163
MFR.Part #
BFC237862163
JLCPCB Part #
C3787967
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 16nF 300V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS