B32652A7473K000
MFR.Part #
B32652A7473K000
JLCPCB Part #
C3805962
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 47nF 500V、1.25kV ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS