AR03BTCX4121
MFR.Part #
AR03BTCX4121
JLCPCB Part #
C2984354
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS