LB2016T100M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LB2016T100M
JLCPCB Part #
C92910
Package
0806
Description
10uH 155mA 500mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS