LCMGG160808T121RG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCMGG160808T121RG
JLCPCB Part #
C6286234
Package
0603
Description
1 1.2A 120Ω@100MHz 130mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS