LLCNA2012HKT1R0MA
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLCNA2012HKT1R0MA
JLCPCB Part #
C6287399
Package
0805
Description
1.47A 111mΩ 1uH 2.26A ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS