RE3-25V471MH3#B
MFR.Part #
RE3-25V471MH3#B
JLCPCB Part #
C399639
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12.5mm 25V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS