BZX584B8V2 RSG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZX584B8V2 RSG
JLCPCB Part #
C6756247
Package
SOD-523F
Description
150mW 15Ω 700nA@5V 8.2V SOD-523F Zener Diodes ROHS