SMDJ16CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMDJ16CAH
JLCPCB Part #
C3707715
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 115.4A 16V 17.8V 1uA 26V 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS