CX4R7MP812B
MFR.Part #
CX4R7MP812B
JLCPCB Part #
C2918691
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-25℃~+105℃ 12mm 18Ω@100kHz 3.5mm 4.7uF 450V 55mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS