CJ221MJC20BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CJ221MJC20BP
JLCPCB Part #
C20608333
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 13mm 2000hrs@105℃ 20mm 220uF ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS